راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله

 1. صفحه اصلی
 2. ثبت نام و ارسال مقاله
 3. راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله

کلیه علاقه مندان ، دانشجویان ، اساتید ، مهندسین و پژوهشگران می توانند ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله آخرین یافته های علمی ، پژوهشی ، کاربردی و مروری خود را منطبق بر محورهای ارائه مقاله کنفرانس از طریق پنل کاربران موجود در وب سایت به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

 • لازم به ذکر است که چکیده و متن مقالات یکجا (full paper) دریافت می گردد و نیازی به ارسال چکیده به صورت مجزا نمی باشد.
 • به اطلاع مقاله دهندگان محترم می رساند که تنها مقالات با کیفیت علمی بالا پس از داوری توسط اساتید و صاحب نظران جهت ارائه انتخاب خواهند شد.
 • ارائه دهنده مقاله در کنفرانس بایستی دقیقاً و بدرستی اعلام گردد، در صورت هر گونه تغییرات پس از ارسال مقاله، دبیرخانه کنفرانس تعهدی در قبال پذیرش و ارائه مقاله ندارد.
 • پژوهشگران محترم در زمان ارسال مقالات اسامی تمام نویسندگان را در قسمت ثبت نویسندگان درج نمایید.
 • کمیته برگزاری کنفرانس از پذیرش و بررسی مقالاتی که مطابق الگو و قالب تعیین شده تنظیم نشده باشند، معذور است و آن را برای داوری ارسال نخواهد کرد. بنابراین خواهشمند است راهنمای نگارش مقالات را به دقت مطالعه فرمایید.
 • مقالات ارسالی نباید پیش از این در جایی منتشر یا ارائه شده باشند.

قابل توجه دانشجویان و پژوهشگران گرامی:

آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری مقالات ارسالی خود زودتر از آخرین زمان اعلام نتایج داوری مقالات می باشند می توانند هرچه سریعتر مقالات خود را ارسال نموده سپس ایمیلی حاوی عنوان مقالات و کد رهگیری آن به ایمیل دبیرخانه کنفرانس ارسال و تقاضاء داوری زود هنگام داده و مقاله خود را سریعتر در مرحله داوری قرار دهند.

ارسال فایل های مقاله :

سامانه کاربران کنفرانس از شما یک فایل فشرده با فرمت zip دریافت می کند، که بایستی شامل موارد زیر باشد:

 1. فایل Doc مقاله کامل منطبق بر دستور العمل نگارش مقاله.
 2. فایل Pdf مقاله کامل که دقیقا همان تبدیل شده فایل Doc است .

دقت فرمایید که ارسال و ثبت مقاله زمانی با موفقیت بوده است که سایت پس از تکمیل مراحل و ارسال به شما کد رهگیری اختصاص داده باشد. این کد علاوه بر ثبت در منو وضعیت مقالات در پنل شخصی هم به ایمیل کاربر ارسال خواهد گردید و هم به شماره موبایل کاربر SMS خواهد گردید.

در خصوص ارسال فایل ها به این نکته دقت نمایید که:

ارسال فایل فقط یکبار برای شما امکان پذیر است ، پس زمانی که از صحت اطلاعات فایل خود مطمئن هستید آن را ارسال نمایید ، چرا که پس از داوری مقاله هرگونه تعویض یا تغییر در فایل ارسالی و یا تغییر در نام نویسندگان به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . شایان ذکر است پس از ارسال و قبل از داوری ویرایش مقاله از طریق منو وضعیت مقالات ارسالی در پنل شخصی امکان پذیر می باشد.